Tradicinis „Kermošius“

Spalio 6 dieną vaikų lopšelio-darželio „Atžalynas“ priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai Ariana, Neilas, Evelina, Danielis, Saulė, Tomas, Danielius (vadovė muzikos mokytoja D. Leviškienė) ir meninio ugdymo būrelio „Muzikiniai lašeliai“ vaikai (vadovė neformaliojo švietimo (muzikos) mokytoja Ž. Garbaliauskienė)) savo dainelėmis apie rudenėlį džiugino miesto gyventojus ir svečius. Įgyvendinome neformaliojo švietimo (dailės) mokytojos M. Kumpikevičiūtės idėją ir sukūrėme „raibuliuojančią“ rudeninę kompoziciją, kuri papuošė L. Petravičiaus miesto aikštę.

Džiaugiamės, jog kasmet galime dalyvauti Savivaldybės, Ūkininkų sąjungos, Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus organizuojamame renginyje „Rudens Kermošius“, savo kūrybiniais darbais prisidėti puošiant pagrindinę miesto aikštę, savo koncertais pradžiuginti visus dalyvaujančius miesto šventėje. Skanu ir linksma ragauti šventės organizatorių dovanotą medutį ir obuolių sultis.

 

Pavaduotoja ugdymui                                                                                               2018-10-09

Audronė Ruškienė