Rudenėlio šventėje

„Sveikuoliukų“ grupės ugdytiniai tęsia bendravimą ir bendradarbiavimą su Naujosios Akmenės žmonių su negalia bendrija ir kartu dalyvauja projekte „Atrask ir parodyk save – tu gali“.

Šios grupės ugdytiniai rugsėjo 19 d. dalyvavo Naujosios Akmenės miesto ir kaimiškosios seniūnijos žmonių su negalia bendrijos organizuotoje šventėje ,,Rudens gėrybės – sveiko gyvenimo šaltinis“.

Vaikai dainavo dainas ,,Vitaminai“, ,,Močiutės pyragai“ ir rokavosi žemaičių tarme ,,Varna, varna“. Natanas padainavo dainas ,,Kopūstas“, ,,Gol žvėrblis“. Eilėraščius apie vaisius ir daržoves deklamavo Ema, Paulius, Gerda. Grupės vaikai pakvietė šventės dalyvius ir visi kartu padarė nuotaikingą mankštą ,,Labas rytas”, žaidė muzikinius žaidimus-ratelius ,,Graži mūsų šeimynėlė“, ,,Mes pašoksim šokimą“, ,,Verdu bulvienę“. Šventės pabaigoje visi dainavo ,,Jei patinka ši dainelė“ ir vaišinosi prie vaišių stalo. Atsisveikindami vaikai padovanojo po savo piešinuką piešinių parodai ,,Rudenėlio spalvos“, kad rudeniška parodėle galėtų pasidžiaugti šios bendrijos žmonės.

Dėkoju už bendradarbiavimą ruošiantis šventei muzikos vadovei Danutei Leviškienei, už talkinimą šventėje Austėjos, Gerdos, Amelijos K., Emilijos, Emos tėveliams, už įamžintas nuotaikingas šventės akimirkas pavaduotojai ugdymui Audronei Ruškienei.

.

 

Auklėtoja                                                                                                                  2019-09-25

Natalja Plindinienė