Laikas išsiskirti…

Gegužės mėnesio paskutinėmis dienomis priešmokyklinėse grupėse tradiciškai vyksta atsisveikinimo su darželiu šventė „Lik sveikas, darželi!“, tačiau šiais metais priešmokyklinio ugdymo pedagogės Aurelija ir Rasa, kartu su vaikų tėvais nutarė organizuoti netradicines išleistuves: iškylos, vaikų pamėgti personažai, iškilmingas renginys darželio kieme, paskutinis šventinis „Ryto ratukas“ grupėje.

„Bitučių“ grupės vaikai vyko į edukacinę kelionę „Duonos kelias“, į Mažeikių raj. Urvikių kultūros centrą. Priešmokyklinukai smagiai leido laiką: kartu su gaspadoriu ir gaspadine šoko, dainavo, žaidė liaudiškus žaidimus, susipažino su duonos kepimu, vaišinosi kaimiškais valgiais. Gegužės 30 d. vaikų laukė staigmenos grupėje: balionai, bitutės, šventinis stalas. Pasipuošusius, šventiškai nusiteikusius „Bitučių“ grupės priešmokyklinukus ir auklėtoją Aureliją, papuoštoje kiemo erdvėje pasitiko tėveliai, darželio darbuotojai. Vaikai nuoširdžiai dainavo, šoko, deklamavo, susikaupę atlikinėjo įvairias užduotėles, kad įrodytų, jog pasiruošę keliauti į mokyklėlę. Po iškilmingos ceremonijos vaikus pasitiko netikėtai atsiradusi „Bitutė“, kuri kartu žaidė, sugalvojo įvairių nuotykių ir šventinių siurprizų.

Gegužės 30 d. „Obuoliukų“ grupės priešmokyklinukai išvyko į pramoginę išvyką į Šiaulių Batutų parką, KANES sporto areną. Vaikai patyrė daug įspūdžių, buvo smagu pajudėti ir pasportuoti, pašokinėti ant batutų, tarsi tikriems akrobatams, susipažinti su įvairios formos baseinais, bendrauti ir kartu leisti laiką. Gegužės 31 d. su jauduliu širdyje vaikai, tėveliai, darbuotojai laukėme paskutinio skambučio į „Ryto ratuką“. Šį šventinį „Ryto ratuką“ mums visiems padovanojo pedagogė Rasa ir „Obuoliukų“ grupės vaikai. Priešmokyklinukai nuoširdžias daineles skyrė mamai, tėčiui, vaikystei, darželiui. Džiaugėmės vaikų gebėjimais pažinti raides, skaityti, skaičiuoti, mokėjimu apibūdinti draugą, suprasti vienas kitą, būti laisvais ir nuoširdžiais, gebėjimu dainuoti anglų kalbos abėcėlę. Didžiulį įspūdį paliko Arianos dainavimas ukrainiečių kalba, Rėjaus gebėjimas taikliai apibūdinti ne tik savo grupės vaikus, bet ir mamas, darželio darbuotojus. O, kaip puikiai „špagatą“ mums atliko Austėja Š., Evija, Ariana, Antanas, Evelina, „lentą“ Linas. Darželio kieme vaikų laukė staigmena – didžiulis Dinozauras ir Klounas, kurie pokštavo, pramogavo, pūtė muilo burbulus, kartu su vaikais. Pasidalinta prisiminimais apie gražiausiai praleistas akimirkas darželyje, prie mamų papuošto šventino stalo grupėje. Vakare šiltas bendravimas tęsėsi Rėjaus tėvelių R. ir M. Mačių sodyboje. Visiems užteko dėmesio ir linksmybių ant batuto, prie laužo, kieme ir kt.

Įteikti diplomai, patvirtinantys, kad vaikai sėkmingai baigė priešmokyklinio ugdymo programą.

Atėjo laikas išsiskirti. Džiaugiuosi Jūsų visų pasiekimais ir gebėjimais. Būkite šaunūs mokiniai, mūsų mielieji priešmokyklinukai! Nepamirškite darželio ir čia praleistų dienų!

Dėkoju priešmokyklinio ugdymo pedagogėms Aurelijai ir Rasai už nuolatinį triūsą, siekiant vaikų pažangos ir pasiekimų, už vaikų skatinimą sužinoti, pažinti, skaityti, skaičiuoti, šokti , dainuoti, piešti, dalyvauti konkursuose, būti draugiškais, nuoširdžiais ir gerais žmonėmis. Ačiū už įdomius, netradicinius atsisveikinimo su darželiu renginius, už Jūsų kūrybą ir originalumą. Dėkoju muzikos mokytojai Danutei už priešmokyklinukų meninį ugdymą.

Gražiausi linkėjimai tėveliams už nuoširdžią bendrystę, už kartu praleistas nuostabiausias akimirkas, už pagalbą rengiant atsisveikinimo su darželiu renginius. Tegul Jus lydi sėkmė visur ir visada!

 

Pavaduotoja ugdymui,

Audronė Ruškienė                                                                                                    2019-06-04